Rozana Radi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para fansave të saj.

Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme.

Ajo gjatë ditës së sotme ka ndarë një shqetësim me ndjekësit në llogarinë zyrtare të Instagramit teksa ka bërë edhe paksa humor.

Ajo ka treguar se një fqinje të saj e ka lënë i dashuri dhe çdo ditë dëgjon muzikë melankolike me zë të lartë.

“Kam një komshie ngjitur me derën time që është ndarë nga i dashuri dhe çdo ditë dëgjoj me zë shumë të lartë muzikën më të trishtë në botë! Aq shumë na ka mërzit me këto këngë të dhimbshme sa ka filluar m`i i munguar të gjithë komshinjve i dashuri i kësaj”, shkruan Rozana.

Rozana Radi: Nuk do të falja për hirë të dashurisë Rozana Radi: Nuk do të falja për hirë të dashurisë

Ndryshe, Rozi pritet që gjatë muajve të ardhshëm të vjen me një këngë të re para publikut shqiptar. /Telegrafi/