LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Këngëtarja Rita Ora aktualisht ndodhet në Kosovë dhe po kalon një periudhë të mrekullueshme bashkë me familjen dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititin.

Ajo këto ditë është pritur nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, kryeministri Albin Kurti si dhe nga presidentja Vjosa Osmani.

Artistes iu dorëzua edhe ‘Çelësi i Qytetit’ nga Rama për përfaqësimin e dinjitetshëm që ka bërë në mbarë botën.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta në Prishtinë po e shijon edhe jetën e natës, ku është parë në Zone Club së bashku me partnerin.

Rita Ora nderohet me 'Çelësin e Qytetit'
Lexo po ashtu Rita Ora nderohet me 'Çelësin e Qytetit'

Ajo shihet duke kërcyer pranë bashkëshortit, teksa në sfond dëgjohet kënga e saj “Let You Love Me”.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesja e një sërë hiteve duket se erdhi në vendlindje pikërisht për festat e Nëntorit si dhe për të festuar ditëlindjen e 33-të.

Bukuroshja shqiptare ka lindur në Prishtinë dhe më pas u zhvendos në Londër bashkë me familjen, ku edhe ka ndërtuar një karrierë të suksesshme ndërkombëtare. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori