LAJMI I FUNDIT:

Nominimi i fortë me Oltën – Luizi përlotet kur sheh Kiarën duke bërë valixhet gati

Nominimi i fortë me Oltën – Luizi përlotet kur sheh Kiarën duke bërë valixhet gati

Kiara Tito dhe Olta Gixhari janë në nominim dhe njëra prej tyre pritet të largohet sonte (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania.

Reklama

I përfshirë në këtë mes është edhe partneri i moderatores së njohur, artisti Luiz Ejlli, pasi e ka thënë disa herë se e do Kiarën në finale.

Gjatë ditës së sotme derisa prezantuesja po bënte gati valixhet, ylli nga Shkodra është parë duke qarë.

Ai beson se Tito është më e rrezikuar në këtë nominim dhe se mes tyre do të dalë ajo.

Kiara apo Olta, kush del? Diferencë e madhe në sondazhin e Telegrafit me rreth 33 mijë vota
Lexo po ashtu Kiara apo Olta, kush del? Diferencë e madhe në sondazhin e Telegrafit me rreth 33 mijë vota

Kjo ka bërë që të mërzitet Luizi meqë me Kiarën kanë krijuar një afrimitet të madh.

Çifti po shijojnë një lidhje dashurie brenda BBVA që një kohë, madje kanë sjell edhe shumë momente të bukura e gazmore së bashku.

Nga ana tjetër, në një sondazh të bërë nga Telegrafi ku morën pjesë 32 mijë votues, 70 për qind votuan për Oltën si banoren që duhet të eliminohet, kurse 30 për qind për Kiarën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori