LAJMI I FUNDIT:

Njihuni me “binjaken” e Justin Bieber (Foto)

Njihuni me “binjaken” e Justin Bieber (Foto)

Kristen Stewart është fotografuar së fundmi me stilin e saj të ri, që për një moment të bën të mendosh se kemi të bëjmë me Justin Bieber.

Reklama

Bukuroshja e filmit “Borëbardha dhe gjuetari” duket se është fanse e këngëtarit, duke parë se dhe veshja është pak a shumë. Ajo është fotografuar në shoqërinë e modeles Stella Maxwell.

Justin Bieber kapet "mat" në çaste intime me një vajzë (Foto)
Lexo po ashtu Justin Bieber kapet "mat" në çaste intime me një vajzë (Foto)

Ose ndoshta thjesht detajet e stilit janë përputhur me ato të këngëtarit, teksa aktorja ka dhe të njëjtin model flokësh me Bieber. /TCH/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori