LAJMI I FUNDIT:

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Ndonjëherë harrojmë që të famshmit janë gjithashtu njerëz ashtu si ne. Ata nuk lindën të famshëm, por përkundrazi, u rritën dhe punuan shumë për t’u bërë ata që janë sot.

Për fat të mirë, falë mediave sociale, ne mund të zbulojmë se si dukeshin disa të famshëm gjatë viteve të fëmijërisë dhe adoleshencës.

Bright Side hapi bagazhin e kujtimeve, këtë herë, për të rishikuar një kohë më të pafajshme kur Orlando Bloom dhe Jennifer Aniston ecnin mes nesh pa u ndjekur nga fansat në rrugë.

1. Kim Kardashian

2. Oprah

3. Chloë Grace Moretz

4. Hailey Bieber

5. Jennifer Aniston

6. Paul Rudd

7. Jessica Alba

8. Sophie Turner

9. David Harbour

10. Gwyneth Paltrow

11. Priyanka Chopra Jonas

12. Robbie Williams

13. Susan Sarandon

14. Julia Roberts

15. Ben Stiller

16. Nicole Richie

17. Jessica Biel

18. Maisie Williams

19. Orlando Bloom

20. Nick Jonas

21. Penélope Cruz

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Kalo në kategori