LAJMI I FUNDIT:

Susan Sarandon

25 Artikuj

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Yjet
“Thelma & Louise”, 30 vjet pas: Filmi që theu tabutë e botës perëndimore

“Thelma & Louise”, 30 vjet pas: Filmi që theu tabutë e botës perëndimore

Cult+
Susan Sarandon dëshiron të takohet me dikë që është vaksinuar për coronavirus

Susan Sarandon dëshiron të takohet me dikë që është vaksinuar për coronavirus

Yjet
Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndoshta nuk i keni parë kurrë kur ishin të rinj

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndoshta nuk i keni parë kurrë kur ishin të rinj

Yjet
“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

Imran Amiti
Aktorja Susan Sarandon rrëzohet dhe pëson tronditje në tru

Aktorja Susan Sarandon rrëzohet dhe pëson tronditje në tru

Yjet
Susan Sarandon shpëton djalin e rrëmbyer në filmin “Viper Club”

Susan Sarandon shpëton djalin e rrëmbyer në filmin “Viper Club”

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

TV / Film
Susan Sarandon në mesin e 575 femrave të arrestuara në protestën anti-Trump

Susan Sarandon në mesin e 575 femrave të arrestuara në protestën anti-Trump

Yjet
Susan Sarandon: Kishte diskriminime në pagesa në Hollywood, por Paul Newman më dha një pjesë të rrogës

Susan Sarandon: Kishte diskriminime në pagesa në Hollywood, por Paul Newman më dha një pjesë të rrogës

Yjet
Susan Sarandon: Në fillim të karrierës si aktore më ndaluan të krijoj familje

Susan Sarandon: Në fillim të karrierës si aktore më ndaluan të krijoj familje

Yjet
Njëmbëdhjetë gra të famshme që dëshmuan se mund të bëhesh nënë edhe në vitet 40 (Foto)

Njëmbëdhjetë gra të famshme që dëshmuan se mund të bëhesh nënë edhe në vitet 40 (Foto)

Yjet
Të pasura dhe të bukura, gjashtë të famshmet që nuk kanë pasur fat në dashuri (Foto)

Të pasura dhe të bukura, gjashtë të famshmet që nuk kanë pasur fat në dashuri (Foto)

Yjet
Ka figurën për të cilën ia kanë lakmi edhe vajzat e reja, kush do të thoshte se i ka 70 vjet? (Foto)

Ka figurën për të cilën ia kanë lakmi edhe vajzat e reja, kush do të thoshte se i ka 70 vjet? (Foto)

Modë
19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto)

19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto)

TV / Film
Aktorja e famshme takohet me Hillaryn dhe i premton: Nuk do të votojë për ty (Video)

Aktorja e famshme takohet me Hillaryn dhe i premton: Nuk do të votojë për ty (Video)

Yjet
Këta janë 41 të famshmit që janë shprehur kategorikisht kundër Donald Trumpit (Foto)

Këta janë 41 të famshmit që janë shprehur kategorikisht kundër Donald Trumpit (Foto)

Yjet
Filmat më të mirë të 2016-së deri më tani (Video)

Filmat më të mirë të 2016-së deri më tani (Video)

Yjet
E nxjerrin gjoksin të rejat, pse jo edhe të moshuarat (Foto)

E nxjerrin gjoksin të rejat, pse jo edhe të moshuarat (Foto)

Yjet
Ndryshimet e bukurosheve ndër vite (Foto)

Ndryshimet e bukurosheve ndër vite (Foto)

Yjet
Salma Hayek befasohet me gjoksin bombastik të aktores hollivudiane (Foto)

Salma Hayek befasohet me gjoksin bombastik të aktores hollivudiane (Foto)

Yjet