LAJMI I FUNDIT:

Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur
2. Kim Kardashian

Morgan Freeman, i cili sapo u bashkua me Forcën Ajrore, Christian Bale si një model adoleshent, dhe e reja Margot Robbie me një model flokësh të shkurtra!

Reklama

Sot ka kaq shumë fotografi të përsosura në tabloids, në shfaqjet televizive dhe në revista që harrojmë plotësisht se pak më parë, ato nuk dukeshin njësoj.

Bright Side gjeti 24 fotografi të të famshmëve të realizuar në rininë e tyre, atëherë kur nuk ishin të famshëm. /Telegrafi/

1. Morgan Freeman

2. Kim Kardashian

3. Margot Robbie

4. Chloe Grace Moretz

5. Hailey Rhode Bieber

6. Jennifer Aniston

7. Sean Connery

8. Clint Eastwood

9. Susan Sarandon

10. Steven Spielberg

11. Tina Fey

12. Ben Stiller

13. Christian Bale

14. Paul Rudd

15. David Harbour

16. Joseph Gordon-Levitt

17. Julia Roberts

18. Ashton Kutcher

19. Robbie Williams

20. Ryan Gosling

21. Sophie Turner

22. Karl Lagerfeld

23. Ricky Martin

24. Jack Black

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori