LAJMI I FUNDIT:

Susan Sarandon shpëton djalin e rrëmbyer në filmin “Viper Club”

Susan Sarandon shpëton djalin e rrëmbyer në filmin “Viper Club”
Susan Sarandon (Foto: YouTube/Movieclips Trailers)

Aktoren legjendare, Susan Sarandon, do të kemi mundësi ta shohim në rolin kryesor në dramën e re, “Viper Club”, që do të nisë shfaqjen nëpër kinema nga muaji i ardhshëm.

Reklama

Maryam Keshavarz e ka bërë regjinë e filmit të ri, të cilit ia ka shkruar edhe skenarin së bashku me Jonathan Mastro.

Regjisorja 43-vjeçare është e njohur për dramën “Circumstance”, e cila tregonte ngjarjen për dy lesbike në Teheran.

“Viper Club” fillon me rrëmbimin e një korrespodenti të luftës në detyrë. Nëna e tij Helen (Susan Sarandon), pas mosinteresimit të autoriteteve, do t’i marrë vet gjërat në duar.

Lajmet për Susan Sarandon
Lexo po ashtu Lajmet për Susan Sarandon

Filmi do të jepet premierë në Festivalin e Torontos më 18 shtator, ndërsa nëpër kinema do të nisë të shfaqet më 26 tetor.

Susan Sarandon (Foto: YouTube/Movieclips Trailers)

Është interesante se “Viper Club” do të jetë në dispozicion edhe në YouTube për përdoruesit premier, që është rezultat i bashkëpunimit ndërmjet shërbimit të popullarizuar për shpërndarjen e videove dhe kompanisë filmike, Roadside Attractions.

Krahas Sarandonit, në film luajnë edhe Matt Bomer, Lola Kirke, Adepero Oduye, Sheila Vand, Julian Morris dhe shumë të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori