LAJMI I FUNDIT:

Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha

Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha

Një super-projekt veror po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha.

Këngëtarja e hiteve verore, dhe dy rep-artistët shumë të dashur për publikun u bënë bashkë për të sjellë projektin e tyre “Tortura”.

Sipas njoftimit të tyre në Instagram, kënga publikohet të enjten në orën 18:00.


View this post on Instagram

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Treshja madje kanë publikuar një fotografi në postimin e tyre të përbashkët, imazhi i cili na jep një pasqyrë rreth asaj se si do të duket video-klipi i tyre.

Adhuruesit e tre artistëve mezi po e presin lansimin e këtij projekti, bazuar në komentet e shumta që ata morën në Instagram.