LAJMI I FUNDIT:

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End
Reklama

Nicole Scherzinger u mbulua me gjak përpara se të shpërthente në lot gjatë performancës së saj në shfaqjen e saj të re në West End, “Sunset Boulevard”.

Ish-anëtarja e grupit “Pussycat Doll”, 45 vjeçe, e cila luan Norma Desmond në muzikal, u ngjit në skenën e The Savoy Theatre të hënën mbrëma.


Ajo kishte veshur një fustan të zi të materialit latex me një dekolte të zhytur, ndërsa gjaku i rremë i rridhte përpara, shkruan DailyMail.

Nicole shkoi zbathur, duke hequr flokët e saj të errët nga fytyra dhe duke kompletuar veshjen e saj me një pamje delikate.

Këngëtares iu bashkua ylli i saj teksa shëtiti nëpër skenë për të bërë një përkulje pas një nate tjetër të suksesshme.

Roli i ri i Nicole shënon rikthimin e saj në skenë, tetë vjet pasi ajo u nominua për çmimin “Olivier” për portretizimin e Grizabella në “Cats”.

Muzikali bazohet në filmin e vitit 1950 me të njëjtin emër dhe përmban këngë të kompozuara nga Andrew Lloyd Webber, i cili gjithashtu krijoi muzikën për “Cats”.

Ai tregon historinë e yllit të filmit pa zë, “Norma”, e cila ëndërron të rikthehet dhe kërkon ndihmën e një skenaristi në vështirësi.

Roli është luajtur më parë në skenë nga aktoret si: Patti LuPone, Petula Clark dhe Glenn Close.

Duke njoftuar pjesëmarrjen e saj në shfaqje në maj, Nicole tha: “Mezi pres të mendoj dhe të luaj jashtë kutisë me regjisorin e shkëlqyer dhe të avancuar Jamie Lloyd”.

“Dhe të kem nderin të punoj me vetë legjendën, Andrew Lloyd Webber, për të sjellë në jetë këtë kryevepër të përjetshme”.

Andrew tha: “Nicole është një nga këngëtaret më të mira me të cilat kam punuar dhe mezi pres të filloj këtë shfaqje emocionuese me të dhe me pjesën tjetër të këtij ekipi brilant”.

Nicole thuhet se po punon me një trajner të intimitetit për ta ndihmuar me skenat e saj seksuale në rolin e saj të ri.

Sipas The Sun, shefat e teatrit kanë punësuar drejtoreshën e lëvizjes fituese të çmimeve, Ingrid Mackinnon për të ndihmuar në përgatitjen e Nicole për skenat e saj intime me aktorin Tom Francis.

Një burim i brendshëm në emision i tha publikimit: “Koordinatorët e intimitetit janë të detyrueshëm tani, sepse aktorët duhet të ndihen të sigurt me yjet e tyre”.

“Në të kaluarën, njerëzit shfrytëzoheshin, me aktorët që kalonin kufijtë në skenë”.

“Një trajner ndihmon për të siguruar që asnjë linjë të mos mjegullohet, gjë që ndihmon në eliminimin e ngacmimeve seksuale në industrinë e filmit”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori