LAJMI I FUNDIT:

Nëna e Ritës, Vera: Pres me padurim të bëhem gjyshe

Nëna e Ritës, Vera: Pres me padurim të bëhem gjyshe
(Foto: Instagram/veraora)

Nëna e Rita Orës, Vera, ka treguar më shumë detaje rreth jetës së këngëtares me famë botërore.

Në një intervistë për “Shqipëria Live”, ajo tregoi se e bija ka qenë shumë e gëzuar për koncertin madhështor që mbajti në Tiranë dhe vazhdimisht e ka parë si detyrim të tregojë për vendin nga vjen.

“Ishim shumë të emocionuar për ftesën. Rita ishte shumë e emocionuar, gjithmonë kur vjen këtu e ka një ndjenjë personale, po më duket që tërë jetën e saj e ka parë si një obligim të tregojë veten kush është. E prezanton veten si një shqiptare e suksesshme dhe mundohet t’i përkrahë të gjithë shqiptarët anembanë botës”, është shprehur Vera Ora.

(Foto: Instagram/ritaora)

E pyetur nga gazetari në lidhje me partnerin që është aktualisht krah Ritës, ajo u shpreh se kryesore është lumturia e vajzës së saj: “Unë dhe Besniku duam që Rita të jetë e lumtur. Dhe ajo është e lumtur për momentin dhe kjo është pika fillestare”.

Reklama

Planeve për një dasmë të afërt, Vera Ora shprehet se gjithçka mbetet në dorë të vajzës: “Tani ajo mbetet për Ritën të japë këto vendime. Kjo është një gjë që çdo prind e ka dëshirë. Besoj që kryesore do të jetë qejfi i tyre dhe duhet të respektohet”.

(Foto: Instagram/ritaora)

Nuk mund të mungonte as një pyetje pikante, rreth dëshirës së saj për t’u bërë gjyshe. Nëna e yllit botëror tregoi se ka shumë dëshirë që në të ardhmen të bëhet me një nip ose mbesë nga Rita.

“Unë si prind e pres me padurim të bëhem gjyshe, në të ardhmen kam dëshirë”, ka theksuar ajo. /TCH/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Kalo në kategori