Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka festuar sot (e premte) ditëlindjen e tij të 31-të.

Me këtë rast, ai ka marrë plot urime nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.

Ndërkohë, ai vendosi që në një ditë si kjo, të kujtojë veten e tij në të kaluarën duke publikuar një fotografi të rrallë nga fëmijëria.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Bëhet fjalë për një imazh kur ai ishte shumë i vogël, i veshur me rroba të dimrit teksa shkruante “31” në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

31 🎂

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Aug 22, 2019 at 3:13pm PDT

Përbri fotografisë, Fejzullahu ka marrë urime të shumta nga kolegët dhe ndjekësit e tij të shumtë.

Një urim tejet të veçantë në këtë ditë, këngëtari e mori edhe nga bashkëshortja e tij, Ariana, e cila do të sjellë së shpejti në jetë fëmijën e tyre të katërt.

“Faleminderit për çdo sekond të jetës që më bën të jem e lumtur që jam pranë teje. Të paça gjithmonë afër…Të dua”, ka shkruar Ariana në Instagram. /Telegrafi/

Foto: Ariana Fejzullahu/InstaStory