LAJMI I FUNDIT:

Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

Ditën e sotme (e premte) mbahet nata finale e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Finalistët e edicionit të parë të këtij ‘reality shoë’ janë: Arkimed Lushaj – Stresi, Xhuli Nura, Vedat Bajrami, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

Ndërkohë që kanë mbetur edhe pak orë deri në finale, miqtë e ngushtë të Stresit, Noizy dhe Morena Taraku, kanë kërkuar që të votohet sa më shumë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Sonte është nata finale e BBKS, hajde shkojmë gjithë me vota për Stresin”, ka shkruar Rigels Rajku (emri i vërtetë i Noizyt) në një postim të shpërndarë në InstaStory.

Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët
Lexo po ashtu Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët

“Sonte. Nata finale. Fituesi, vëllai im Stresi”, shtoi në anën tjetër Taraku në postimin e saj të shpërndarë po ashtu në mediat sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndërkaq, pritet të shihet se kush do të jetë fituesi i kësaj gare, që do të marrë çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Stresi, Artani dhe Xhuli theksojmë që janë brenda shtëpisë së famshme që nga fillimi i spektaklit, duke i bërë sonte plot 100 ditë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori