LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, rreth një muaj më parë njoftoi se ka marrë vaksinën kundër coronavirusit.

Reklama

Ajo dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Naim Abazi, bënë të ditur se kanë marrë vaksinën e llojit AstraZeneca.

Ylli i ekranit së fundmi ka publikuar një video nga momenti i vaksinimit, gjersa ka falënderuar personin mjekësor që kanë qëndruar në linjën e parë të frontit në situatën e krijuar me pandemi.

Mihrije Braha (Foto: Instagram)

“Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë –mantilbardhët”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha

Duhet theksuar që ditëve të fundit është rritur dukshëm numri i rasteve me COVID-19.

Çifti ndërkohë në fillim të pandemisë kanë treguar se kanë qenë të infektuar me COVID-19 dhe në disa prej intervistave ndanë përvojën e tyre.

Vetëm sot u shënuan 21 raste të vdekjes e po ashtu edhe 1,278 raste pozitive. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Kalo në kategori