LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha

127 Artikuj

Mihrije Braha: Naimi ma mori zemrën vetëm duke e dëgjuar në radio

Mihrije Braha: Naimi ma mori zemrën vetëm duke e dëgjuar në radio

Yjet
Mihrije Braha refuzoi ftesën për të qenë pjesë e spektaklit “Dancing With the Stars”

Mihrije Braha refuzoi ftesën për të qenë pjesë e spektaklit “Dancing With the Stars”

Yjet
Ronela publikon një video duke kënduar si katërvjeçare

Ronela publikon një video duke kënduar si katërvjeçare

Muzikë
Mihrije Braha tregon se është ende në formë të mirë trupore, përmes pozave atraktive me bikini

Mihrije Braha tregon se është ende në formë të mirë trupore, përmes pozave atraktive me bikini

Yjet
Mihrije Braha prezanton dukjen pa makijazh

Mihrije Braha prezanton dukjen pa makijazh

Yjet
Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, reperin Plator Abazi

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, reperin Plator Abazi

Yjet
Shën Valentinin e parë e festuan në Amerikë, por puthjen e parë Mihrija dhe Naimi e dhuruan në një veturë të prishur

Shën Valentinin e parë e festuan në Amerikë, por puthjen e parë Mihrija dhe Naimi e dhuruan në një veturë të prishur

Yjet
Publikohen imazhe të Mihrije Brahës ndër vite – sa ka ndryshuar këngëtarja shqiptare?

Publikohen imazhe të Mihrije Brahës ndër vite – sa ka ndryshuar këngëtarja shqiptare?

Yjet
Naim Abazi dhe Mihrije Braha kryejnë obligimin qytetar: Ne votuam, votoni edhe ju

Naim Abazi dhe Mihrije Braha kryejnë obligimin qytetar: Ne votuam, votoni edhe ju

Yjet
Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën: Ishte dashuri me shikim të parë

Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën: Ishte dashuri me shikim të parë

Yjet
Mihrije Braha refuzoi dy herë ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Mihrije Braha refuzoi dy herë ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Po Flitet
“Mos e gënje popullin”, Mihrije Braha i kundërpërgjigjet akuzave se nuk ka marrë vaksinën

“Mos e gënje popullin”, Mihrije Braha i kundërpërgjigjet akuzave se nuk ka marrë vaksinën

Yjet
Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

Yjet
Mihrije Braha dhe Naim Abazi marrin vaksinën anti-COVID, i ftojnë të gjithë që të vaksinohen

Mihrije Braha dhe Naim Abazi marrin vaksinën anti-COVID, i ftojnë të gjithë që të vaksinohen

Yjet
Mihrije Braha tregon linjat në fotografitë e reja me bikini në plazh

Mihrije Braha tregon linjat në fotografitë e reja me bikini në plazh

Yjet
Rrëfimi emocionues i Naim Abazit: Dënimi me burg, aksidenti i rëndë dhe dyshimi për kancer

Rrëfimi emocionues i Naim Abazit: Dënimi me burg, aksidenti i rëndë dhe dyshimi për kancer

Yjet
Mihrije Braha: Edhe unë jam njeri i rëndomtë, nuk e kaloj verën pa pushuar dy-tri ditë në bregdetin shqiptar

Mihrije Braha: Edhe unë jam njeri i rëndomtë, nuk e kaloj verën pa pushuar dy-tri ditë në bregdetin shqiptar

Yjet
Në 29-vjetorin e martesës, Mihrije Braha sjell fotografi të papublikuara nga dasma me Naimin

Në 29-vjetorin e martesës, Mihrije Braha sjell fotografi të papublikuara nga dasma me Naimin

Yjet
Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull

Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull

Yjet
Ditët e errëta të Mihrije Brahës

Ditët e errëta të Mihrije Brahës

Yjet
Mihrije Braha paralajmëron padi lidhur me shpifjet dhe kërcënimet

Mihrije Braha paralajmëron padi lidhur me shpifjet dhe kërcënimet

Po Flitet
Mihrije Braha dhe Naim Abazi shërohen nga COVID-19

Mihrije Braha dhe Naim Abazi shërohen nga COVID-19

Yjet
Mihrije Braha tregon arsyen pse u dënua me një vit burgim

Mihrije Braha tregon arsyen pse u dënua me një vit burgim

Yjet
Mihrije Braha rrëfen me lot në sy një nga periudhat e vështira të jetës kur Naimi u diagnostikua me tumor

Mihrije Braha rrëfen me lot në sy një nga periudhat e vështira të jetës kur Naimi u diagnostikua me tumor

Yjet