LAJMI I FUNDIT:

Mentor Haziri publikon projektin e ri me videoklip “Sonte”

Mentor Haziri publikon projektin e ri me videoklip “Sonte”
Foto: SC/YouTube

Mentor Haziri ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Sonte” dhe është vizuelizuar edhe me klip, që u punua nga Time Pictures.

Për muzikën u kujdes Gent Myftaraj, ndërsa teksti u shkrua nga vet këngëtari.

Projekti tashmë gjendjet në kanalin YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga fansat e këngëtarit.

Kujtojmë që ky projekt vjen pas një pauze pothuajse njëvjeçare të këngëtarit, kënga e tij e fundit ishte “Nji grusht trandafila” dhe u publikua në tetor të vitit 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori