LAJMI I FUNDIT:

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Këngëtarja Melinda Ademi, ka dhënë paralajmërimin për këngën e saj të re, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga e cila do të publikohet nesër (e martë) do të mbajë emrin “Alkool” dhe do të vijë si bashkëpunim me artistin Finem.


Melinda njihet për vokalin mahnitës dhe stilin e veçantë në stil.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Njoftimin për këngën e re, bukuroshja e dha përmes disa fotografive të mrekullueshme.

Ndjekësit pa dyshim u mahnitën me paraqitjen e saj tejet seksi, dhe nuk ngurruan të jepnin komentet e tyre pozitive rreth dukjes.

Melinda pozoi një në kostum të ngushtë, duke treguar barkin e saj të sheshtë, dhe linjat perfekte. /Telegrafi/

Foto: Melinda Ademi/Instagram
Foto: Melinda Ademi/Instagram
Foto: Melinda Ademi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori