Tiziano Ferro i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar një romancë.

Këngëtari i famshëm italian është martuar me të dashurin Victor Allen, në një ceremoni të organizuar në Sabaudia të Italisë.

Dyshja është martuar në fshehtësi të plotë fillimisht në qytetin amerikan të Los Angelesit të Kalifornisë.

View this post on Instagram

Se i fan riflettono l’animo dell’artista che seguono mi viene in mente di essere il più fortunato al mondo. La VOSTRA sensibilità , la VOSTRA buona educazione, la VOSTRA capacità di sostenermi contro chi odia – senza mai cadere nel volgare, nel violento, nell’ovvietà – sono continue lezioni di vita per me. Siete orgogliosi di me. Che sono orgoglioso di VOI. Volevo dirvelo. Grazie per tutto l’amore che sto, che STIAMO ricevendo!❤ —- If a fan base reflects the soul of the artist they support we’re on the right path then. YOUR sensitivity, YOUR politeness, YOUR capacity to carry me through any hard time and hatred behavior – never stumbling into verbal violence, vulgarity, mundanity – are never ending lessons for me. You are proud of me, that I’m proud of YOU. Just wanted to say that. You’re sending so much love, SO MUCH LOVE I can’t- WE CANNOT- believe it! ❤ —- Si los fans reflejan el alma del artista que aman, vamos por la justa dirección. VUESTRA sensibilidad, VUESTRA educación, VUESTRA capacidad de apoyarme en las malas y contra el odio sin caer en la vulgaridad, en la violencia verbal, en la obviedad, siempre serán de ejemplo para mí. Sois orgullosos de mi. Y soy orgulloso de VOSOTROS. Solo esto quería decir hoy. Cuanto amor, INFINITO AMOR estoy, ESTAMOS , recibiendo! ❤❤ #tznwedding #accettomiracoli#aceptomilagros#buonacattivasorte#buenamalasuerte#tzn2020#matrimonio

A post shared by Tiziano Ferro (@tizianoferro) on Jul 14, 2019 at 11:05pm PDT

“Me martesën ai bëhet pjesë e familjes time dhe kjo është një e vërtetë që nuk mund të mbahet e fshehtë”, shkroi këngëtari në rrjetet sociale.

Theksojmë se këngëtari italian dhe afaristi amerikan janë në lidhje tash e tre vite dhe gjatë mbrëmjes së kaluar u kurorëzuan.

Ndryshe, dyshja ka kërkuar që në vend të dhuratave të ndryshme, mysafirët të dhurojnë para në formë të donacionit në qytetin e Latinas. /Telegrafi/