Manchester United e mbyll me super gol pjesën e parë

Manchester United . (Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Manchester United dhe Arsenal po zhvillojnë një ndeshje tejet interesante, ku Djajtë e Kuq shkuan në epërsi me një gol.

Zhvillohej minuta e 45-të kur Scott McTominay me një gjuajtje shumë të bukur shënoi për 1-0.

Pra goli ishte Arsenali që kishte dy raste shumë të mirë, por që nuk arritën të shënonin.

Scott McTominay . (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Ritmi dhe rastet e pjesës së parë tregojnë që pjesa e dytë do të jetë e zjarrtë. /Telegrafi/

Pyetja për Luis Enriquen që e çmendi Al-Khelaifin

Gazetari i bën Mbappes një pyetje provokuese rreth Real Madridit, reagimi i tij i thotë të gjitha

"Ai ishte i vetmi lojtar që ia kisha frikën" - John Terry emëron legjendën e futbollit si kundërshtarin e tij më të vështirë

“Duhet ta bëjmë të ndodhë, tani është koha”, Reus me lot në sy flet për kalimin e Dortmundit në finale

Katër vite pritje, Dortmundi tani me një veprim hakmarrës turpëron PSG-në në rrjetet sociale