LAJMI I FUNDIT:

Lumi B publikon këngën e re me klip “Cili je ti”

Lumi B publikon këngën e re me klip “Cili je ti”

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B ka publikuar këngën më të re.

Reklama

Projekti i rap-artistit mban titullin “Cili je ti” dhe është lansuar bashkë me videoklip.

Producent i këngës është vetë reperi, klipi me regji të Valon Aziri ndërsa është prodhimi kompanisë muzikore RedBox.

Foto: Screenshot/YouTube

Në klipin e veçantë janë përfshirë skena nga skeçet humoristike të dy prej humoristëve që kanë lënë gjurmë Ibrahim Krajkova-Leci dhe Rasim Thaçi-Cima.

Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën
Lexo po ashtu Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën

Ndërkohë, nuk kanë munguar as miqtë e reperit, artistët e njohur, MC Kresha, Lyrical Son, Getoar Selimi dhe Ledri Vula.

Kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të reperit në YouTube dhe mbetet të shihet si do të pritet nga fansat e tij.

Theksojmë që ky projekt solo I Lumit vjen pas një bashkëpunimi të suksesshëm që solli me MC Kreshën dhe Lyrical Son “Hustle për burek”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori