LAJMI I FUNDIT:

Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën

Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B ka paralajmëruar një këngë të re.

Reklama

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka sjellur një pjesë të shkurtër të klipit të ri ku shfaqet edhe dy reperë e tjetër, Getoar Selimi dhe Ledri Vula.

Lumi B gjithashtu ka zbuluar detaje të tjera rreth projektit teksa njoftoi që pritet të publikohet të mërkurën, 22 mars.

Foto: Lumi B/Instagram

“Nesër (e mërkurë) një prej projekteve që më pëlqen, ‘Cili je ti”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e postimit.

Foto: Lumi B/Instagram

Ky projekt i reperit vjen pas bashkëpunimit me MC Kresha dhe Lyrical Son “Hustle për burek”.

Të gjitha lajmet nga Lumi B
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Lumi B

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë, por padyshim do të mirëpritet nga fansat e tij. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Lumi B (@lumib)

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kalo në kategori