LAJMI I FUNDIT:

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj
Foto: Screenshot/Instagram

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti.

I njëjti së fundmi ka publikuar një video në Instagram, e cila i është edituar nga një fanse.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Në klip janë përmbledhur të gjitha momentet më interesante të artistit shkodran gjatë rrugëtimit në BBVA.

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua
Lexo po ashtu Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Këngëtari i njohur ka falënderuar sërish fansat për gjithë mbështetjen dhe dashurinë që ia kanë dhënë gjatë kësaj kohe.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

“Faleminderit secilit prej jush që keni qënë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj”, ka thënë ai.

“Jeni mbështetja ime më e madhe”, vazhdoi tutje Ejlli.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Luizi mes tjerash tani po shijon në masë të madhe famën me mbrëmje e koncerte të shumta. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori