LAJMI I FUNDIT:

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lidhja e Mozzik me Lotina Hazirin ka qenë tejet e komentuar kohëve të fundit, prej kur u bë e ditur se mes tyre ka nisur një romancë.

Ndonëse, dyshja respektojnë privatësinë e njëri-tjetrit, e sidomos për të folur për relacionin e tyre, Mozzik konfirmoi së fundmi lidhjen me të, gjatë emisionit Reload, duke potencuar gjithashtu se Lotina ishte gjëja më e mirë që i kishte ndodhur në jetë.

E gjithë vëmendja e shtypit rozë është fokusuar tek relacioni i tyre dhe secilin hap që dyshja bën në rrjetet sociale.


@lotinahaziri♬ No Lie – Mozzik

Së fundmi, Lotina publikoi një video në TikTok, prej secilës dokumentonte momentet e bukura dhe të ëmbla që po kalon me rep-artistin shqiptar.

Ndonëse nuk zbuloi fytyrën e rep-artistit, vërehej qartë që Mozzik ishte në video. /Telegrafi/