Reperi Lil Nas X tregoi ‘barkun e tij shtatzënë’ në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, për të cilat ai thotë se i ka organizuar një ‘baby shower’ albumit të tij të ri.

22-vjeçari pozoi në ngjarjen luksoze – e cila ishte e mbushur me tullumbace, tortë dhe madje edhe një fron – ndërsa bëri shaka duke shkruar në mbishkrimin e tyre: “Gati për të nisur ‘baby shower’-in tim për fëmijë”, shkruan DailyMail.

Më vonë interpretuesi i muzikës hip-hop ndau një video promovuese për albumin e tij të ardhshëm debutues, “Montero”, në llogarinë e tij, gjatë së cilës ai u pa duke shikuar përreth një funksioni bosh pasi askush nuk u shfaq.

Reklama

Lil Nas X u pa i veshur me një mantel mëndafshi shumëngjyrësh me ngjyra të gjalla që i zbriste deri te këmbët.

Reklama

Reperi i “Old Town Road”, i lindur Montero Lamar Hill, kompensoi modelin tërheqës të veshjeve të tij të sipërme me një palë pantallona të bardha.

Lil Nas X shtoi elemente shkëlqyuese në pamjen e tij, duke përfshirë një gjerdan me diamant me një model fluture dhe një palë vathë.

Interpretuesi u sigurua që të tregonte “barkun e fryrë” në të tri fotografitë.

Edhe pse Lil Nas X dukej se ishte i zënë duke u përgatitur për publikimin e albumit të tij të ri, ai më vonë u vu re duke shkuar për darkë me një mik në New York.

Reklama

Interpretuesi i hitit “Panini” veshi një xhaketë ngjyrë bezhë të zezë me ngjyrë të zezë dhe një palë pantallona të përshtatshme gjatë daljes.

Reklama

Reperi gjithashtu kishte veshur një këmishë të bardhë me xixa dhe zgjodhi një sërë çizme shumëngjyrësh ndërsa mbante një çantë të vogël lëkure.

Në përgatitje për publikimin e “Montero”-s, Lil Nas X ndau me ndjekësit një video promovuese për albumin në llogarinë e tij në Instagram.

Klipi fillon me reperin që hyn në një kopsht të mbushur me gjelbërim, me sytë e lidhur dhe zhgënjimin kur askush nuk është i pranishëm.

Pastaj interpretuesi shikon dhuratat që ishin dërguar nga të famshëm të ndryshëm, përfshirë: Miley Cyrus, Doja Cat dhe Elton John. /Telegrafi/

Reklama