LAJMI I FUNDIT:

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit Personal Shopper

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit Personal Shopper

Aktorja e famshme Kristen Stewart, përveç që është dukur e mahnitshme ne premierën e filmit Personal Shopper, ka treguar edhe arsyen e prerjes së flokëve.

Reklama

Ajo ka qëndruar një kohë më e tërhequr nga vëmendja e medieve përderisa është rikthyer me ndryshimin e madh në modelin e ri të flokëve. Aktorja 26 vjeçare e pyetur për këtë gjë, ka thënë se arsyeja pse i ka prerë flokët është se ky model është shumë praktik, shkruan KosovaPress.

Kristen Stewart po përgatitet për filmin më të Underwater, për të cilin edhe ka vendosur ta bëjë këtë ndryshim edhe pse një gjë të tillë nuk i është kërkuar.

Aktorja kishte mahnitur të pranishmit me fustanin e bardhe, të hapur të cilin kishte vendosur ta veshte.

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori