LAJMI I FUNDIT:

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre.

Reklama

Si fituese e sfidës së imitimeve, Kiarës i’u plotësua dëshira nga vëllai i madh, për të pasur një dhomë private për të dhe Luizin.

Mbëmjen e djeshme (e hënë) Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

Në një moment ajo i është drejtuar të dashurit të saj me pyetjen “A jam seksi?”, duke e provokuar kështu konkurrentin shumë të dashur për publikun.

Më pas, ata e kanë vazhduar natën duke fjetur së bashku në shtrat, larg nga pjesa tjetër e banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Përndryshe sonte (e martë) pritet që një prej çifteve të përzgjedhur nga Nita (Olta dhe Kiara ose Qetsori dhe Kristi) të shkojnë në një televotim kokë më kokë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Magazina
Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Magazina
Kalo në kategori