LAJMI I FUNDIT:

Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën

Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën
Reklama

Capital T, Eaz dhe Rina Balaj, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Ata tashmë kanë bërë të ditur se kënga e tyre e re “Dirty Move” do të lansohet nesër (e mërkurë).


Pak para publikimit, artistët kanë prezantuar një pjesë nga klipi, e mes tjerash kanë sjell edhe disa pamje nga prapaskenat e xhirimeve.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Reperja nga Istogu është shfaqur atraktive nga imazhet e klipit, me anë të të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz
Lexo po ashtu Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz

“M’do ti mua. Capital T x Eaz & Rina – Dirty Move nesër”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në video, dyshja kanë zbuluar po ashtu edhe orën e saktë të publikimit që është 18:00.

Ky është dueti i parë i tyre që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku.

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Rina ndryshe ruan një raport të mirë me Capital T, i cili edhe e ftoi për të performuar në koncertin e tij madhështor “Time Capsule 2”, që u mbajt në fillim të gushtit në Prishtinë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori