Thashethemet po vazhdojnë të qarkullojnë se Kanye West dhe Irina Shayk janë takuar në fshehtësi.

Kim Kardashian në fillim të këtij viti bëri kërkesë për divorc nga Kanye pas gjashtë vjet martese dhe katër fëmijëve së bashku.

Ndërkohë, Irina është beqarë që kur u nda nga Bradley Cooper në qershor të 2019.

Kanye West (Foto: Getty Images)

Tani reperi, 43 vjeçar, thuhet se është në një lidhje me supermodelen ruse, 35 vjeçe.

Në fillim lidhja e tyre mund të duket e çuditshme, por Kanye dhe Irina kthehen në kohë, pasi kanë punuar së bashku shumë vite më parë.

Kanye West dëshiron të ketë një lidhje me një 'artiste' pas divorcit nga Kim Kardashian Kanye West dëshiron të ketë një lidhje me një 'artiste' pas divorcit nga Kim Kardashian

Një burim ka thënë për DeuxMoi se: “Kanye West është duke u takuar në fshehtësi me Irina Shayk”.

“Pasi ta shikoj më tej këtë, nuk e di nëse ‘lidhja’ është fjala e duhur, por duket se ka një interesim mes tyre”.

“Power”- klipi i Kanye West me protagoniste Irina Shayk (Foto: YouTube)

Modelja dhe reperi u njohën për herë të parë në videoklipin e këtij të fundit në 2010 të quajtur, “Power”.

Raportimet vijnë pak para përvjetorit të shtatë të Kanye dhe Kim, të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në korrik të 2014.

Irina Shayk (Foto: Daily Record)

Ata ndajnë bashkë katër fëmijë: North, Chicago, Saint dhe Psalm. /Telegrafi/