LAJMI I FUNDIT:

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, dasma zhvillohet javën e ardhshme?

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, dasma zhvillohet javën e ardhshme?
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber (Foto: Instagram/HaileyBaldwin)

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, bën të ditur People. Sipas revistës amerikane, çifti i famshëm është kurorëzuar në qytetin e New Yorkut ditën e enjte.

Reklama

Këngëtari dhe modelja u fejuan në korrik të këtij viti, ndërsa nuk kanë pritur shumë dhe janë martuar.

“Ata duan të shkojnë përpara, ndërsa ai e ka bërë pa e pyetur askënd”, ka thënë një burim për People.

Lajmet për BIEBER
Lexo po ashtu Lajmet për BIEBER

Në ndërkohë është raportuar se 24-vjeçari dhe 21-vjeçarja do të bëjnë edhe një dasmë të madhe.

TMZ bën të ditur se dasma do të zhvillohet në Kanada në javën e ardhshme. Me shumë mundësi, ceremonia do të bëhet në shtëpinë luksoze të këngëtarit në Ontario, të cilën e ka blerë këtë vit për pesë milionë dollarë (4.3 milionë euro).

View this post on Instagram

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jul 9, 2018 at 3:14pm PDT

Një burim ka thënë për TMZ se çifti fillimisht e kishte shtyrë martesën për vitin 2019, mirëpo më pas vendosën që ta bënin këtë vit.

Lajmet për HAILEY
Lexo po ashtu Lajmet për HAILEY

Ditë më parë, Bieber ishte takuar me babanë e Haileyt, aktorin Stephen Baldwin, me të cilin besohet se kanë folur për martesën dhe dasmën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?

Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?

Magazina
Nora Istrefi mahnit me format trupore në bikini

Nora Istrefi mahnit me format trupore në bikini

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fjolla Morina tregon linjat e kolme të trupit në një paraqitje provokuese me korse rozë

Fjolla Morina tregon linjat e kolme të trupit në një paraqitje provokuese me korse rozë

Magazina
David Beckham publikon sërish imazhe duke e puthur vajzën e tij minorene në buzë - fansat vazhdojnë ta kritikojnë për këtë gjest

David Beckham publikon sërish imazhe duke e puthur vajzën e tij minorene në buzë - fansat vazhdojnë ta kritikojnë për këtë gjest

Magazina
Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Magazina
Kalo në kategori