LAJMI I FUNDIT:

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik
Reklama

Futbollisti shqiptar i Bayer Leverkusen, Granit Xhaka sot (e mërkurë) ka një ditë të veçantë.

Ylli nga Kosova po feston ditëlindjen e 31-të dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta në adresë të tij.


Një urim të veçantë për Xhakën ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita.

Foto: Leonita Xhaka/Instagram

Ajo në një postim në InstaStory ka ndarë disa prej momenteve më të bukura të bashkë duke shkruar sipër edhe një dedikim.

Të gjitha lajmet nga Granit Xhaka
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Granit Xhaka

“Gëzuar ditëlindjen shpirti jem, të dua”, ka shkruar Leonita në mbishkrimin e urimit.

Foto: Leonita Xhaka/Instagram

Ndrysh, kujtojmë që Graniti dhe Leonita janë bashkë prej vitesh, ata kurorëzuan dashurinë me martesë në vitin 2017.

Çifti i njohur janë prindër të dy vajzave.

Sa i përket karrierës, përveç në Bayer Leverkusen, Xhaka luan edhe për përfaqësuesen e Zvicrës. /Telegrafi/

Foto: Leonita Xhaka/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori