LAJMI I FUNDIT:

“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

Në Post Big Brother VIP Albania një debat i ashpër ka ndodhur mes Olta Gixharit dhe Gerti Koxhës.

Reklama

Kjo pasi aktorja e akuzoi se ka ndenjur me Luizin dhe se ka qenë në krah të tij gjatë qëndrimit brenda.

Në një moment modeli u shfaq i nervozuar duke iu drejtuar Gixharit se nuk dëshironte të ishte në anën e tij dhe se kjo është parë edhe jashtë, për mënyrën se si e kanë vlerësuar.

Foto: Screenshot/Instagram

“Gjysma e Shqipërisë të urren”, i tha Gerti – Oltës derisa ish-banorja filloi të qeshte me të madhe duke thënë: “Nuk është e vërtetë”.

Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik
Lexo po ashtu Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Mes tjerash, në Post BBVA u diskutua edhe marrëdhënia e Luizit e Kiarës, dasma dhe shumë gjëra të tjera që ndodhën mes tyre.

Foto: Screenshot/Instagram

Disa nga ish-konkurrentët u shprehën se besojnë te dashuria e tyre, e kishte dhe prej tyre që e komentuan kurorëzimin si një hap të nxituar.

Olta ndërkaq u shpreh sërish se dyshja nuk kanë kimi dhe se Luizi nuk bën për Kiarën për shkak të mënyrës së jetesës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të

Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të "Miss USA 2023"

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori