LAJMI I FUNDIT:

Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Ish-konkurrentët kanë sqaruar të gjitha gjërat që kanë ndodhur brenda shtëpisë në Post Big Brother VIP Albania.

Reklama

Të njëjtit i janë rikthyer sërish një situate të Luizit dhe Kiarës, ku artisti shkodran e bllokoi moderatoren në lavaman.

Kjo u cilësua si dhunë kundrejt prezantueses, ndërsa kësaj radhe kanë sqaruar sërish se çfarë mendojnë dhe se si qëndron e vërteta.

Luizi thotë se ishte reagimi i Kiarës ajo që më shumë nxiti mërzitjen në publik.

Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm
Lexo po ashtu Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

“Duke filluar nga e para, zhgënjimi i njerëzve. Unë e them edhe se ndoshta do të duket sikur dua t’ia lëshoj fajin Kiarës. Jo vetëm Kiara, por kushdo që të ishte ajo që e bëri atë skenë që të godiste aq shumë njerëzit e mi ishte reagimi që bëri Kiara. Reagimi i saj emocional i vërtetë ishte reagimi që ndikoi jo gjesti jo akti që bëra, pavarësisht se ato erdhën si nevojë e kësaj”, tha Ejlli.

Kiara në anën tjetër tha se kjo ndodhi pasi në atë periudhë i ishin akumuluar shumë gjëra.

“Unë në atë periudhë kanë qenë disa situata që më patën rënduar, gjëja më e vogël të ndodhte mua më nervozoi, thoja përse nuk kapi Dean, përse nuk kapi Oltën, përse bash mua. Nga ana ime se kam përmendur ndonjëherë se ka përdorur dhunë ishin nerva të momentit”, theksoi Tito.

Sidoqoftë, ata vazhdojnë akoma të jenë çift dhe në çdo moment me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori