LAJMI I FUNDIT:

Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm
Foto: Screenshot/YouTube

Në Post Big Brother VIP Albania 2 janë diskutuar shumë gjëra që kanë ndodhur brenda ndërmjet banorëve.

Reklama

E kësaj radhe u pyet Luiz Ejlli nëse e kishte menduar se do ta gjente dashurinë në një format të tillë.

Ai u shpreh se nuk e kishte menduar ndonjëherë e as nuk kishte në plan, por ja që jetës nuk i dihet.

Foto: Screenshot/Instagram

I njëjti shton se kjo mund të ndodh në çdo vend në rrugë e kafe, e jo vetëm në këtë ‘reality show’.

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën
Lexo po ashtu Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

“Ça të them. Veç ajo është gjë që nuk e mendon askush. Mund ta gjesh në Big Brother, mund ta gjesh në rrugë, në kafe. Për vete nuk e kisha menduar nuk e kisha në plane të afërta as të largëta, erdhi natyrshëm”, u shpreh artisti shkodran.

“Unë i jam mirënjohës për durimin që ka pasur kur e kam parë tani se si i kam ndenjur. Unë se kuptoja, kur më thoshte më lër, e dija që do të ikte. Nuk e dija”, vazhdoi mes tjerash këngëtari.

Luizi dhe Kiara ndërkohë janë çifti i parë dhe i vetëm i krijuar në edicionin e dytë të Big Brother. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori