LAJMI I FUNDIT:

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Është zhvilluar takimi i fundit ndërmjet ish-konkurrentëve të Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Të njëjtit janë përballur sërish me njëri-tjetrin në Post Big Brother, ku kanë diskutuar gjërat brenda.

Ata kanë biseduar për çiftin Luiz-Kiara, nëse kanë besuar në dashurinë që krijuan brenda shtëpisë dhe se si e shohin.

Foto: Screenshot/Instagram

Olta Gixhari e ka thënë në fillim se këta të dy nuk kanë kimi dhe e thekson sërish se Luizi nuk është për Kiarën.

U shpreh se nuk ka parë asnjëherë asnjë minutë Big Brother në jetën e tij, Luizi i thotë me shaka Ramës: Turp të kesh
Lexo po ashtu U shpreh se nuk ka parë asnjëherë asnjë minutë Big Brother në jetën e tij, Luizi i thotë me shaka Ramës: Turp të kesh

“Vazhdoj të mendoj që ai nuk është për ty. Sepse nuk ke lifestyle, je djalë pa lifestyle. Po bëj shaka, ju uroj jetë të lumtur realisht”, u shpreh aktorja.

Foto: Screenshot/Instagram

Çifti në anën tjetër kërkuan edhe arsyet se përse Olta ka një mendim të tillë.

Nëna e një djali e ka thënë disa herë në BBVA se Luizi është një tip i kundërt me atë të Kiarës për nga mënyra dhe stili i jetesës. /Telegrafi/