Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik Gjiko, është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Reperi ka publikuar pamje nga xhirimet e klipit të ri, të cilin do ta sjellë për fansat e tij.

Të gjitha lajmet nga Gjiko Të gjitha lajmet nga Gjiko

“Projekti i ri është shumë ‘sick'”, ka shkruar Gjiko në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

PROJEKTI I RI O SHUME SICK ⁉️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Aug 16, 2019 at 10:35am PDT

Bashkëpunimi me Butën, “My Bro”, është një prej realizimeve më të fundit muzikore të reperit nga Peja.

Videoklipi i asaj kënge u lansua në fund të muajit korrik dhe tashmë numëron afro tre milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/