LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina thekson linjat joshëse në pozat e reja provokuese

Fjolla Morina thekson linjat joshëse në pozat e reja provokuese
Reklama

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina mbetet ndër personazhet më të komentuara në shoëbizz.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe çdo postim i saj merr vëmendje dhe komentohet nga fansat e saj.


Fjolla nuk ka hezituar që edhe së fundmi të sjell disa imazhe të reja provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

E veshur me një trupore të zeza dhe të tejdukshme në pjesën anash, Fjolla dukej tejet joshëse.

Të gjitha lajmet nga Fjolla Morina
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Fjolla Morina

Për një dukje edhe më elegante, autorja e “Syn syn” u kombinuar edhe me një palë çizme me taka.

Flokët e gjata i la të valëzuara dhe të lëshuara sipër, teksa kishte edhe makijazh të theksuar. Ndërkohë, të shumta ishin komentet dhe pëlqimet nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, Fjolla tashmë ka konfirmuar se është në lidhje të re dashurie, por nuk e ka bërë publik identitetin e tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori