0Shares

Këngëtarja mediatike e showbizit shqiptar Fjolla Morina, ka festuar sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 31-të.

Me këtë rast ajo ka marrë shumë urime të përzemërta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj, transmeton Telegrafi.

Mes urimeve të shumta që ka marrë përmes rrjeteve sociale, këngëtarja nuk e ka kursyer edhe një urim nga vetja për veten e saj.

Fjolla Morina humb drastikisht peshë (Foto) Fjolla Morina humb drastikisht peshë (Foto)

Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet me një buqetë lule me trëndafila të kuq, ndërsa në mbishkrimin e saj shkruan: “U bëfsha 100 vjeç”.

Festën e ditëlindjes ia bënë edhe më të bukur dy vajzat e saj Lediana(14) dhe Alayah(2), të cilat u gjëndën pranë nënës së tyre në përvjetorin e 31-të. /Telegrafi/

Fjolla Morina uron veten e saj për ditëlindje në përvjetorin e 31-të. Foto nga InstaStory.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)