0Shares

Këngëtarja Fjolla Morina është shquar gjithmonë për karakterin e saj interesant në skenë, megjithatë vëmendjen më të madhe e ka marrë falë paraqitjeve skenike.

Ndonëse pas lindjes, këngëtarja nuk ishte në formën e saj më të mirë, ajo iu përkushtuar palestrës për të rikthyer sa më në formë trupin e saj.

Fjolla Morina preket nga imazhet e trishta të fëmijëve sirianë, mallkon sllavët (Foto) Fjolla Morina preket nga imazhet e trishta të fëmijëve sirianë, mallkon sllavët (Foto)

Pas një impenjimi maksimal në ushtrime, Fjolla ka arritur që më në fund të rikthejë linjat perfekte, dukehumbur kështu edhe drastikisht disa kilogramë të tepërt.

Përmes disa fotografive që këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet më në formë se kurrë dhe me trupin tanimë të palestruar.

Të gjitha lajmet nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Të gjitha lajmet nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Tani që stina e nxehtë po afron, Fjolla duket se është përgatitur më së miri që ta ketë trupin në formë për ta ekspozuar gjatë muajve të verës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)