LAJMI I FUNDIT:

Fifi lëndon këmbën gjatë provave të “Dancing With the Stars”

Fifi lëndon këmbën gjatë provave të “Dancing With the Stars”
Reklama

Filloreta Raçi – Fifi është bërë pjesë e edicionit të radhës të “Dancing With the Stars Albania”.

Këngëtarja e njohur me këtë rast këto ditë ka qenë më aktive në rrjete sociale, duke zbuluar edhe pamje nga provat e këtij spektakli.


Ajo do të kërcejë përkrah balerinit, Graciano Tagani, në formatin që do të nisë më 6 tetor.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi u zbuluan disa pamje ekskluzive të tyre gjatë ushtrimeve, teksa 29 vjeçarja është rrëzuar.

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"
Lexo po ashtu Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

E duket se në vazhdim ajo ka pësuar një tjetër incident, të cilin e ndau në InstaStory.

Foto: Screenshot/YouTube

Ylli i famshëm tregon se ka lënduar këmbën dhe thotë se po i dhemb shumë, por që nuk do të ndalet.

“Më dhemb në shpirt por kjo është kosto e punës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Moderatore e këtij programi vlen të ceket se është sërish Bora Zemani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori