LAJMI I FUNDIT:

“Është një gjë shumë e bukur” – Kiara i premton Luizit një befasi brenda shtëpisë së famshme

“Është një gjë shumë e bukur” – Kiara i premton Luizit një befasi brenda shtëpisë së famshme

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë çifti i parë që u krijuar në edicionin e këtij viti të Big Brother VIP Albania.

Dyshja prej javësh kanë nisur një lidhje dashurie brenda shtëpisë së famshme dhe tashmë romancë po e shijojnë para një publiku të madh nga të cilët ndiqen vazhdimisht.


Por, nga një pjesë e madhe e fansave lidhja e tyre shihet me dyshime kjo pasi në këtë raport është këngëtari shkodran që shihet më I përkushtuar ndaj moderatores.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Kjo nisur edhe nga shumë befasi dhe dedikimi që Ejlli ka bërë gjatë gjithë kësaj kohe për Titon, dhe njëjta gjë nuk mund të thuhet për bukuroshen e ekranit.

Luiz Ejlli zbulon se përveç asaj shqiptare ka edhe dy nënshtetësi të tjera
Lexo po ashtu Luiz Ejlli zbulon se përveç asaj shqiptare ka edhe dy nënshtetësi të tjera

Megjithatë një befasi nga Kiara pritet në ditët në vazhdimi pasi këtë ajo ia ka premtuar Luizit gjatë një diskutimi që kanë bërë mbrëmë (e premte).

Foto: Kiara Tito/Instagram

Kiara tha se diçka shumë e bukur po e pret atë, por pavarësisht insistimit të Luizit ajo nuk ka zbuluar detaje.

“Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu (në shtëpi), është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, u shpreh Kiara.

Ndërkohë, kujtojmë që në mesin e befasive që Luizi ka bërë për Kiarën në BBVA është edhe këngën dedikim “Me ty” që tashmë ka grumbulluar mbi nëntë milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Magazina
Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Magazina
Kalo në kategori