Këngëtarja nga Prizreni, Tayna, aktualisht është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në trojet shqiptare.

Ndërkohë, në rrjetet sociale nuk heziton të shfaq imazhe dhe video nga pushimet e saj, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Bukuroshja jonë dje ka shpërndarë një fotografi atraktive, teksa shfaqet në një kolltuk dhe një koment i komedianit Ermal Mamaqi ka rrëmbyer vëmendje.

View this post on Instagram

Look like I came from the tropics🌴

A post shared by Tayna (@tayna) on Jun 13, 2019 at 11:32am PDT

“Tayna lal duhet të ulesh nga ana tjetër. Ajo e gjata aty përballë është mbështetësja. Këto dy anash janë për duart. Atë poshtë e ke ok, do të thotë aty e ke gjet, se për ty ulur është”, është komenti i Mamaqit.

Një replikë rreth këtij komenti e ka bërë edhe këngëtarja Shala. “Lal edhe titullin “2Gisht Mjalt se kemi kuptuar por prapë na pëlqej filmi, thjesht shijo pamjen”, i shkruan Tayna.

Doruntina njëkohësisht është duke xhiruar edhe videoklipin e ri që pritet të publikohet shumë shpejt para fansave. /Telegrafi/

Ermal Mamaqi dhe Tayna (Foto: Instagram/tayna)