LAJMI I FUNDIT:

Ermal Mamaqi

194 Artikuj

Të rejat nga Ermal Mamaqi: Cili është projekti i tij i radhës?

Të rejat nga Ermal Mamaqi: Cili është projekti i tij i radhës?

Biznes
Trajnimi i Ermal Mamaqit, ja çfarë thonë pjesëmarrësit…

Trajnimi i Ermal Mamaqit, ja çfarë thonë pjesëmarrësit…

Marketing
Ermal Mamaqi kujton Dr. Florin, tregon si e ndihmoi të largohej nga droga

Ermal Mamaqi kujton Dr. Florin, tregon si e ndihmoi të largohej nga droga

Muzikë
Trajnim dyditor në Prishtinë me Ermal Mamaqin: Mendo, përcakto, ndrysho dhe vepro!

Trajnim dyditor në Prishtinë me Ermal Mamaqin: Mendo, përcakto, ndrysho dhe vepro!

Elfije Boletini
Ia përmendi Dubain, Arta Nitaj tregon se nuk është prekur nga komenti i Ermalit: Nuk e mora aq keq sa u interpretua, nuk kam qarë

Ia përmendi Dubain, Arta Nitaj tregon se nuk është prekur nga komenti i Ermalit: Nuk e mora aq keq sa u interpretua, nuk kam qarë

Yjet
Amarda Toska me dedikim për Ermalin në përvjetorin e tyre të martesës: Me ty në çdo kohë, bashkë në suksese apo sfida

Amarda Toska me dedikim për Ermalin në përvjetorin e tyre të martesës: Me ty në çdo kohë, bashkë në suksese apo sfida

Yjet
Ermal Mamaqi: Nuk jam unë arsyeja e ndarjes së Beatrix nga Donaldi

Ermal Mamaqi: Nuk jam unë arsyeja e ndarjes së Beatrix nga Donaldi

Yjet
Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

Yjet
Ermal Mamaqi flet për pjesëmarrjen e Borës në sezonin e dytë të serialit “H.O.T”: E ka ngritur çmimin pas zhurmës në Big Brother VIP

Ermal Mamaqi flet për pjesëmarrjen e Borës në sezonin e dytë të serialit “H.O.T”: E ka ngritur çmimin pas zhurmës në Big Brother VIP

Yjet
Kërkimfalja e Ermal Mamaqit për Beatrixën dhe reagimi i Anxhelina Hadërgjonajt

Kërkimfalja e Ermal Mamaqit për Beatrixën dhe reagimi i Anxhelina Hadërgjonajt

Po Flitet
Ermal Mamaqi i dërgon një mesazh Beatrix Ramosajt: Fakti që ti je lidhur me Donaldin nuk do të thotë që ne të tjerët mos ta përmendim Borën

Ermal Mamaqi i dërgon një mesazh Beatrix Ramosajt: Fakti që ti je lidhur me Donaldin nuk do të thotë që ne të tjerët mos ta përmendim Borën

Yjet
Përmendi Bora Zemanin, Ermal Mamaqi reagon pas përjashtimit nga vizita në shtëpinë e Big Brother VIP

Përmendi Bora Zemanin, Ermal Mamaqi reagon pas përjashtimit nga vizita në shtëpinë e Big Brother VIP

Yjet
Ermal Mamaqi tregon historinë e lidhjes me Amin: Ishte dashuri në shikim të parë, nuk pata t’i ofroj asgjë përveç vetës time

Ermal Mamaqi tregon historinë e lidhjes me Amin: Ishte dashuri në shikim të parë, nuk pata t’i ofroj asgjë përveç vetës time

Yjet
Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska shijojnë pushimet në Kolashin

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska shijojnë pushimet në Kolashin

Yjet
Ermal Mamaqi thotë se Luana Vjollca do jetë pjesë e filmit të tretë të tij

Ermal Mamaqi thotë se Luana Vjollca do jetë pjesë e filmit të tretë të tij

TV / Film
Stresi vijon sulmet ndaj kolegëve, kësaj here ofendon rëndë Ermal Mamaqin e Alketa Vejsiun

Stresi vijon sulmet ndaj kolegëve, kësaj here ofendon rëndë Ermal Mamaqin e Alketa Vejsiun

Yjet
Ermal Mamaqi jep mesazhin për sukses: Përulu dhe më shumë do të lartësohesh

Ermal Mamaqi jep mesazhin për sukses: Përulu dhe më shumë do të lartësohesh

Elfije Boletini
Ermal Mamaqi për “Paketën e Suksesit” me vlerë prej 24 mijë euro: Unë nuk shes veten, unë shes mend

Ermal Mamaqi për “Paketën e Suksesit” me vlerë prej 24 mijë euro: Unë nuk shes veten, unë shes mend

Yjet
Sot fillon konventa “Suksesi është qëllimi yt”

Sot fillon konventa “Suksesi është qëllimi yt”

Elfije Boletini
E diel e trishtë: Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së aktorit Koço Devole

E diel e trishtë: Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së aktorit Koço Devole

Yjet
Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska festojnë dhjetë vjetorin e martesës

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska festojnë dhjetë vjetorin e martesës

Yjet
Ermal Mamaqi me shaka shkruan se ai i ngjan nënës së Ledrit, më shumë se sa nënës së tij

Ermal Mamaqi me shaka shkruan se ai i ngjan nënës së Ledrit, më shumë se sa nënës së tij

Yjet
U digjet vetura rrugës për Tropojë, Ermal Mamaqi publikon videon e momentit ku ishin edhe Hetem Ramadani e Inva Mula

U digjet vetura rrugës për Tropojë, Ermal Mamaqi publikon videon e momentit ku ishin edhe Hetem Ramadani e Inva Mula

Yjet
Denis Gafuri me Ermal Mamaqin flasin për përmirësimin personal e të vazhdueshëm për suksesin në karrierë

Denis Gafuri me Ermal Mamaqin flasin për përmirësimin personal e të vazhdueshëm për suksesin në karrierë

Biznes