Modelja e njohur, Emily Ratajkowski ka realizuar së fundmi disa fotografi të reja.

Ajo i ka ndarë ato me ndjekësit në rrjetin social Instagram, duke bërë për vete një pjesë të mirë të fansave të saj.

Emily Ratajkowski (Foto: Getty Images)

Në këto fotografi, bukuroshja ruse vjen mjaft provokuese, teksa shfaqet e tëra nudo në vaskë.

Ndërkohë, në një tjetër fotografi, ajo shfaqet tërësisht pa rroba në trup, e mbuluar vetëm me peshqir në pjesët intime.

Emily Ratajkowski fotografohet në momente të sikletshme me bashkëshortin në rrugët e New Yorkut Emily Ratajkowski fotografohet në momente të sikletshme me bashkëshortin në rrugët e New Yorkut

“Paper”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë që Ratajkowski ua ka vënë fotografive, duke lënë në dyshime kështu faktin nëse imazhet janë realizuar për këtë revistë.

PAPER

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 27, 2018 at 9:31am PDT

Sido që të jetë, Emily është komentuar shumë nga fansat e saj për këto fotografi, gjersa nuk kanë munguar edhe pëlqimet e shumta.

Javë më parë, ajo u përfol në mediat e huaja edhe për disa fotografi të cilat kapën në befasi atë dhe të dashurin e saj rrugëve të New Yorkit. /Telegrafi/

Emily Ratajkowski (Foto: Getty Images)