LAJMI I FUNDIT:

“A e ka hyrjen e ndaluar Santiana në Zone?” – Ylli Dervishi flet pas daljes së BBVK

“A e ka hyrjen e ndaluar Santiana në Zone?” – Ylli Dervishi flet pas daljes së BBVK

Ylli Dervishi, njëri nga emrat më të përfolur të këtij edicioni, i cili bëri gjithçka për lojën, edhe pse nuk arriti të shkojë deri në finale.

I njohur si Buci, ai ishte bërë temë diskutimi për një kohë të gjatë, për lojën që zgjodhën të bënin, bashkë me konkurrenten, Santianën, e cila gjithashtu nuk arriti të ishte njëra nga finalistët.


“Çdo ditë e më shumë po e marr veten, normal është pak problem deri të bëhen disa javë, e të kapem me realitetin, po besoj që ngadalë, do të shkojë gjithçka mirë.” – shprehet Buci gjatë intervistës së tij për Prive.

Foto: Ylli Dervishi/Prive

Buci tregon që aty ka hyrë për të bërë “show” dhe për të luajtur, dhe që nuk i ka interesuar çfarë mund të thotë publiku, aq sa i ka interesuar se çfarë mund të thonë banorët kundër tij, pasi ai thotë që ka hyrë “All in”, për të marrë vëmendje të madhe si për mirë edhe për të keq.

Më tutje ai shprehet se kishte pasur shumë dëshirë që Verona të ishte pjesë e lojës, pasi hyri, të qëndronte në shtëpi si banore.

Buci pas eliminimit të papritur: Santiana meriton fitoren
Lexo po ashtu Buci pas eliminimit të papritur: Santiana meriton fitoren

Edhe pyetjet për Santianën nuk munguan dhe Buci jep një përgjigjje interesante.

“Unë do t’i pres mirë të gjithë nëse vinë në “Zone”, po kafe individualisht me banorët nuk besoj që do të pi. Çfarë kam bërë brenda mbetet brenda, edhe ajo e ka jetën e vet edhe une jetën time.” – thotë Buci.

“A e ka hyrjen e ndaluar në “Zone”? ishte njëra prej pyetjeve që iu bë Bucit gjatë kësaj interviste.

Përgjigjja e tij ishte: “Jo, por në qoftë se është Verona sigurim, po.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Magazina
Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Kalo në kategori