LAJMI I FUNDIT:

Drake dëshiron të largohet nga muzika pas problemeve shëndetësore

Drake dëshiron të largohet nga muzika pas problemeve shëndetësore

Drake dëshiron të bëjë një pushim. Këngëtari 36-vjeçar, zbulon ndërprerjen për t’u kujdesur për problemet e stomakut pasi hodhi albumin For All The Dogs: “Duhet të përqendrohem në shëndetin tim”.

Drake tronditi fansat e tij të premten në mëngjes kur njoftoi se do të pushonte nga karriera e tij muzikore, shkruan DailyMail.

Ylli kanadez dëshiron kohë për të pushuar pasi vuan nga problemet me stomakun.

Krijuesi i hiteve i lindur si Aubrey Drake Graham, ndau lajmin në shfaqjen e tij “SiriusXM Table for One”.

“Më duhet të fokusohem në shëndetin tim, para së gjithash”, tha ylli teksa përpiqet të kontrollojë problemin e tij gastrointestinal. “Duhet të përqendrohem te shëndeti im dhe duhet të bëhem mirë.

“Kam vite që kam problemet më të çmendura me stomakun tim. Do të mbyll derën e studios për pak. Ndoshta një vit apo diçka kështu, ndoshta edhe pak më gjatë”.

Drake ka qenë shumë i zënë gjatë karrierës së tij, duke nxjerrë nëntë albume për 13 vjet.

Ndërkohë, albumi i tij For All The Dogs përmban një bashkëpunim të dytë me SZA. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Kalo në kategori