LAJMI I FUNDIT:

Çka po ndodhë me këmbët e aktores hollivudiane (Foto)

Çka po ndodhë me këmbët e aktores hollivudiane (Foto)

Kristen Stewart i ka habitur të gjithë me një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale ku shenjat e zeza mbulojnë këmbët e saj.

Reklama

Aktorja 27-vjeçare ishte në xhirimet e filmit Underwater në New Orleans teksa qëndronte e ulur në një karrige dhe bënin përshtypje këmbët e saj të ekspozuara.

Gjithashtu, Kristen kishte disa të prera në gjunjët e saj, gjë që ka shqetësuar një pjesë të madhe të ndjekësve të saj.

Nuk dihet nëse kjo është bërë me grim për skenat e filmit të ri, apo ekziston ndonjë ngjarje të pazakontë që ka shkaktuar këto shenja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori