LAJMI I FUNDIT:

Christina Aguilera përkujton 21 vjetorin e albumit të saj “Stripped” duke ndarë disa foto të nxehta

Christina Aguilera përkujton 21 vjetorin e albumit të saj “Stripped” duke ndarë disa foto të nxehta

Këngëtarja dhe aktorja Christina Aguilera, përkujtoi 21 vjetorin e publikimit të albumit të saj të katërt, “Stripped” duke ndarë një seri fotosh të nxehta në llogarinë e saj në Instagram të dielën.

42-vjeçarja tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës në fotot, të cilat ishin bërë të gjitha kur ajo ishte në fillim të të njëzetave, shkruan DailyMail.

Performuesja, e cila kohët e fundit promovoi rezidencën e saj në Las Vegas në Instagram, ndau gjithashtu një klip që përbëhej nga disa sekuenca të marra nga videot muzikore për këngët e albumit.


Kënga kryesore e “Stripped”, “Dirrty”, u publikua në shtator të vitit 2002 dhe shpejt u bë e diskutueshme për përmbajtjen e saj seksualisht eksplicite.

Videoja muzikore e këngës u shfaq premierë në të njëjtin muaj dhe u prit me një nivel të ngjashëm polemikash për përshkrimin e saj të fetisheve të ndryshme.

Megjithë reagimin negativ ndaj këngës së saj të parë dhe klipit të saj promovues, albumi i katërt i Aguilera u prit me sukses të gjerë kur debutoi dhe arriti kulmin në vendin e dytë në tabelën amerikane të Billboard 200.

Katër këngë të tjera u publikuan pas debutimit të “Stripped”, duke përfshirë “Beautiful”, “Fighter” dhe “Can’t Hold Us Down”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Adele u xhirua duke iu bërtitur tifozëve të Holandës - videoja dhe reagimi i saj bëhen virale në rrjetet sociale

Adele u xhirua duke iu bërtitur tifozëve të Holandës - videoja dhe reagimi i saj bëhen virale në rrjetet sociale

Magazina
Nora Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, po vjen në bashkëpunim me Teuta Selimin

Nora Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, po vjen në bashkëpunim me Teuta Selimin

Magazina
Kush është gruaja e Alvaro Moratas? Nënë e katër fëmijëve e një modele e suksesshme me mbi tre milionë ndjekës në Instagram

Kush është gruaja e Alvaro Moratas? Nënë e katër fëmijëve e një modele e suksesshme me mbi tre milionë ndjekës në Instagram

Magazina
Kalo në kategori