Artistja e famshme, Christina Aguilera nuk zhgënjeu me shfaqjet e saj të radhës teksa doli në skenë në “LA Pride’ për të festuar muajin e paradës së krenarisë të komunitetit LGBT.

Këngëtarja e “I Turn to You” veshi një sërë kostume që binin në sy ndërsa këndonte hitet e saj më të mëdha, por ajo që vodhi shfaqjen ishte një rrip në formë të organit gjenital mashkullor.

41- vjeçarja vendosi rripin në formë penis-testikuj me ngjyrë jeshile – që përputhej me pamje e saj “Hulk” dhe u ngjitën në skenë për një duet me ikonën e LGBTQIA, Kim Petras, shkruan PageSix.

Reklama

Gjatë gjithë performancës, gjatë së cilës ajo këndoi “Dirty”, “Lady Marmalade”, “Beautiful” dhe më shumë, Aguilera u shndërrua në veshje të shumta.

Reklama

Në një moment, ajo u zbukurua me një veshje ylberi me temë krenarinë, dhe në një tjetër, ajo rikrijoi këngët nga videoklipi i saj ikonë “Dirty” i vitit 2002 ku ajo zgjodhi një pamje në të kuqe të zjarrtë që përfshinte një trup, syze dielli dhe mikrofon të ngjashëm.

Këngëtarja e “Genie in a Bottle” i tërhoqi flokët bionde në një bisht që e la prapa krahëve dhe dukej mahnitëse teksa performonte hitet e saj për të pranishmit në Parkun Historik Shtetëror të Los Angeles.

Reklama

Një tjetër ndryshim i shpejtë i veshjes së ylli të muzikës ishte me nuance ylberi duke u bërë homazhe ngjyrave të krenarisë. /Telegrafi/