LAJMI I FUNDIT:

Buci i jep këshilla Adrit: Nuk do lejoja askënd të hynte në mes meje dhe gruas time

Buci i jep këshilla Adrit: Nuk do lejoja askënd të hynte në mes meje dhe gruas time

Ylli Dervishi i njohur për publikun edhe si Buci është një prej banorëve të Big Brother VIP Kosova 2 që përfshihet vazhdimit në debate.

Ai së fundmi pati një diskutim me Adrin, me të cilin foli për raportin që këngëtari ka me partneren e tij Ilirianën.

Buci i tha që sipas tij ai nuk po e trajton mirë Ilirianën duke e lënë jashtë debateve të tij dhe të anashkaluar sidomos pas raportit shoqëror që Adri ka krijuar me banoren nga Shqipëria, Shqipe Hysenaj.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Nuk e di qysh ia ke qit rrethin kësaj pune veç unë nuk kisha pas qejf që ti me dal keq për një lojë, unë për vete nëse e kisha pas gruan brenda nuk do e lejoja askënd të hy në mes, me pas gruan time këtu nuk do e kisha Santianën dhe Besin kaq miq, do kisha shoqëri me ta por jo kaq të afërt, dikush me e kundërshtuar gruan time nuk do kishte shanca, se nëse nuk e respekton shtëpinë tënde, nuk  mund ta respektosh askënd”, i tha Buci.

Ndërkohë, Adri tentoi që të arsyetohej duke thënë se ndonëse llogaritën si një lojtar i vetëm ai dhe Iliriana e kanë secili lojën e tyre.

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën
Lexo po ashtu Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

“Unë edhe Iliriana nuk jemi në pushim këtu, jemi në Big Brother, i them të mos ndërhyj në debatet e mia sepse ajo nuk e di se çfarë jam ka mendoj, duhet me më respektuar”, tha mes tjerash Adri.

Ndryshe, kujtojmë që këtë janë në nominim janë të gjithë banorët e shtëpisë dhe njëri prej tyre pritet të eliminohet këtë të premte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori