LAJMI I FUNDIT:

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 po komentohen për pothuajse secilën lëvizje që po bëjnë.

Së fundmi në rrjete sociale u bë viral dhe u komentua një moment i ndodhur mes Ylli Dervishit dhe Santiana Malokut.

Dy banorët që në nisjen e formatit kanë krijuar një shoqëri me njëri-tjetrin dhe shumicën e kohës e kalojnë bashkë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Por, në videon e publikuar së fundmi Santiana dhe Buci janë të ulur afër dhe në një moment ai ia vendos dorën tek të pasmet duke e prekur disa herë.

Në anën tjetër Santiana nuk bën asnjë reagim duke vazhduar bisedën me Bucin dhe Gani Gërminë.

Megjithatë, një situatë e tillë duket se është e përsëritur nga Buci, në disa pamje që u rikthyen në rrjete sociale ai shihet se ka tentuar që ngjashëm të prekte edhe banoren tjetër nga Gjakova, Brikendën.

Teksa Brikenda e merr me sportivitet, ajo ia largon dorën Bucit duke i thënë: “A ki me shku në shtëpi ndonjëherë”.

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë
Lexo po ashtu Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Ndërkohë, Buci i drejtohet Besit duke i kërkuar që në situata të tilla të ia tërhiqte vërejtën dhe ta ndalonte.

“Po habitem, kur del prej kontrolle, më rri gati kur më sheh më fishkëlle me nervoz se ndryshe nuk e kuptoj”, thotë Buci.

Theksojmë që Brikenda është banorja e parë që u eliminuar nga BBVK 2. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori